odzież robocza w sklepie BHP online
Usługi

Wybierz odzież roboczą, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo

We współczesnych pracach budowlanych odpowiedni uniform jest absolutną koniecznością. W tym celu dostarczamy wyjątkowe przedmioty, wykonane z surowców, które zapewniają ochronę organizmu przed szkodami spowodowanymi narażeniem na niebezpieczne chemikalia oraz negatywnym wpływem słońca, promieni podczerwonych i ultrafioletowych.

Ubrania BHP do pracy

W naszej ofercie znajdują się zarówno kompletne zestawy odzieżowe, jak i pojedyncze elementy takie jak spodnie, bluzy, kamizelki czy fartuchy. Dodatkowo oferujemy bieliznę termiczną, skarpetki i czapki. Cała nasza odzież i akcesoria są zaprojektowane tak, aby wytrzymać zużycie, a także brud i plamy. Nasze produkty nie tylko zwiększają komfort podczas pracy, ale także zapewniają bezpieczeństwo. Pragniemy podkreślić, że zgodnie z Kodeksem oraz przepisami BHP, pracodawcy mają obowiązek zapewnić swoim pracownikom odpowiedni sprzęt, narzędzia i odzież. Podstawowym zadaniem takiego sprzętu jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrona zdrowia ludzkiego, a w niektórych przypadkach nawet życia. Wybór odpowiedniej odzieży zależy od charakteru wykonywanej pracy.

Wybierz ubiór dla siebie i ubierz całą kompanię

Jeśli chodzi o wybór ubioru do pracy, bierze się pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę lokalizację miejsca pracy oraz to, czy praca jest wykonywana w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Warunki pogodowe są również istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Wreszcie, charakter wykonywanej pracy jest kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o tym, w co się ubrać.

Jakie dziedziny życia są przez nas obsługiwane?

Wiele gałęzi przemysłu, m.in. medycyna, górnictwo, hutnictwo czy budownictwo, wymagają od swoich pracowników noszenia specjalistycznej odzieży roboczej do różnego rodzaju prac. Na przykład kombinezon odporny na wysokie temperatury jest niezwykle korzystny dla osób pracujących przy topieniu stali. Osoby wykonujące prace montażowe, które wymagają użycia małych narzędzi, z pewnością skorzystają ze spodni lub kamizelek z dużą ilością kieszeni i przegródek, do których dostęp jest łatwy i szybki. Odzież odporna na łuk elektryczny jest niezbędna dla elektryków, natomiast kamizelki odblaskowe są niezbędne dla pracowników drogowych, ponieważ sprawiają, że są widoczni dla innych kierowców ze znacznej odległości. Dla optymalnej ochrony spawacze muszą nosić trudnopalną odzież roboczą i rękawice, a cała odzież robocza musi posiadać odpowiednie certyfikaty i atesty. Dowiedz się więcej i przejdź do sklepu BHP online (kliknij poniższe logo).

sklep BHP online